S Terezkou sme šantili vo vode ale nešli sme moc hlboko lebo z tlaku pod vodou nás bolia uši a ešte sú tam na dne aj také filtre na čistenie, napúšťanie a vypúšťanie vody a tých sa bojíme. A zrazu sa to stalo, naše vodné srdiečka padli až na dno bazéna, práve k tým filtrom. Ten bazén mal hÍbku 4 metre. Museli sme poprosiť mamu aby nám ich vytiahla. Mama súhlasila, ona je totiž šampiónka v  plávaní. Vyhrala 4 olympiády a jej meno je zapísané v histórii hier.

Do takej hÍbky Vy ešte nemôžete ísť povedala a ponorila sa pod vodu. Plávala veľmi rýchlo, my by sme za ňou ani nestíhali. Mama Ela sa za chvíľu vynorila z vody a v ruke držala vodné srdiečka. Konečne sme mohli pokračovať v hraní sa. Mama si ľahla na sedačku a prekvapila nás novým vodným srdiečkom, ktoré potajomky pre nás vyrobila. V našej hre bolo ale zlé .

O hodinu nás mama zavolala na malé občerstvenie. Mali sme lízanku a ovocný drink. Keď sme vyšli z bazéna, kvapkala z nás voda a bolo nám zima. Už som mala strašnú chuť na ten drink ale musela som ísť najprv na WC. Terezka mala za úlohu postrážiť mi drink. Keď som sa vrátila z WC Terezka nemala žiadny drink, ani môj ani ten jej. Nebuď netrpezlivá, hnevala sa mama, s drinkom sme čakali na Teba. A práve vtedy oni sla Terezka ovocné nápoje. S Terezkou sme si dali poriadny štrng.

Po občerstvení sme chceli skočiť do bazéna ale bola tam značka, na ktorej bolo napísané: ,,Neskákať do bazéna.“ Hneď vedľa ale bol bazén, kde sa môže skákať do bazéna priamo zo skokanských dosiek. Okamžite sme tam išli. Prvá sa na dosku postavila mama Ela, potom ja a na koniec Terezka. Dobre sme si zaskákali, veľmi nás to bavilo. Všimla som si tam značku na ktorej sa písalo: ,,Skákanie do bazéne povolené.“ Mama skákala z vyššej dosky, ktorá bola pre srdiečka od 12 rokov a my s Terezkou sme skákali z nižšej, pre srdiečka od 6 rokov, keďže máme 7 rokov.
Mame sa podarilo spraviť 5 sár/za sebou v jednom skoku. O hodinu sme išli domov. Cestou sme lízali lízanku s ovocnou príchuťou. Každá si niesla kufrík so svojimi vecami na plávanie a vodnými srdiečkami.

Komentáre nie sú povolené